تهران ، ولیعصر
02128422
تهران ، ولیعصر
021-987654

آفیس(office)

آفیس

icrosoft Office یا به سادگی آفیس ، خانواده ای از نرم افزارها و سرویس هایی است که توسط مایکروسافت توسعه یافته است. اولین بار توسط بیل گیتس در 1 اوت 1988 در COMDEX در لاس وگاس اعلام شد.

در ابتدا یک عبارت بازاریابی برای مجموعه اداری (مجموعه ای از برنامه های بهره وری) ، اولین نسخه Office شامل Microsoft Word ، Microsoft Excel و Microsoft PowerPoint بود. با گذشت سالها ، برنامه های آفیس با ویژگیهای مشترک مانند یک املا معمولی ، ادغام داده های OLE و زبان برنامه نویسی برنامه نویسی برای برنامه های کاربردی بسیار نزدیک شده اند. مایکروسافت همچنین Office را به عنوان یک پلت فرم توسعه نرم افزارهای خط مشی تحت نام تجاری Business Office Applications قرار می دهد

کاربر های میلیونی!!!

در 10 جولای 2012 ، Softpedia گزارش داد که بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان از Office استفاده می کنند

Office در چندین نسخه تولید شده است که برای کاربران نهایی مختلف و محیط های محاسباتی طراحی شده است. نسخه اصلی و پرکاربردترین آن نسخه دسکتاپ است که برای رایانه های شخصی با سیستم عامل Windows و macOS در دسترس است. مایکروسافت همچنین برنامه های تلفن همراه را برای Android و iOS نگهداری می کند. Office on the Web یک نسخه از نرم افزاری است که در یک مرور وب اجرا می شود.

آفیس

با آفیس کار خود را به بهترین شیوه ممکن به پایان برسانید . ویژگی های جدید به شما کمک میکنند تا کارها را به سرعت و در زمان کمتر ، به راحتی با دیگران انجام دهید .

مقایسه ی نسخه های معمولی آفیس